VÝHODY:

vysoká variabilita

rýchla montáž

dobrá cena


V prípade potreby ponúkame i:

debnenie okraja stropnej dosky

debnenie vencov

prievlakov, atiky a rýms


Stropné debnenie H20 sa skladá z debniacich dosiek, stojek a nosníkov.

Debniace 3S dosky sú 3vrstvé laminované lepené dosky, ktoré zaručujú presný a hladký povrch. K dispozícii sú viaceré rozmery dosiek čím je možné dosiahnuť maximálne vyplnenie debniacej plochy. Ich hrúbka je jednotná 21 mm, šírka 25 a 50 cm , dĺžka 100, 150, 200 a 250 cm.


Nosníky H20 prenajímame s dĺžkami 100, 145, 195, 215, 245, 260, 290, 330, 360 a 390 cm. Ich výška je 20cm a šírka 8cm.  Pomocou kombinácie  rôznych rozmerov je možné dosiahnuť optimálne využitie a minimálne prekrývanie nosníkov umožňuje úsporu na váhe debnenia


Stojky sú výškovo nastaviteľné výsuvné ocelové podpery. Prvotné (rýchle) nastavenie v rozmedzí 10 cm sa je pomocou zaisťovacieho kolíka. Následne sa presné nastavenie v mm vykonáva integrovanou závitovou časťou. Stojky sú určené pre výšku stropov od 2,1 m do 3,5 m.


Hlavy upevňujú nosníky na stojkách, pričom krížová hlava drží nosník v zvislej polohe. Jej natočenie umožňuje upevniť jeden alebo dva nosníky na stojke. Využiva sa na začiatku, konci  a v spojoch nosníkov.  Pomocná hlava sa nachádza v strede nosníkovkde istí správnu polohu stojky voči nosníku.


Trojnožky upevňujú stojky v zvyslej polohe a zosilňujú stabilitu celého systému. Upevňujú sa jednoduchým klinovým hákom a stojkou. Trojnožky je možné umiestniť aj popri stenách, v rohoch, alebo popri iných prekážkach vďaka sklopným  ramenám.

CENA:

0,24 € / M2 za deň + DPH

záloha za prenájom po vzájomnej dohode

v cene je vyhotovenie kladačského plánu

odformovací olej zadarmo